Dziś jest :  czwartek, 02 grudnia 2021 r. 12:55   Imieniny :  Balbiny, Pauliny, Rafała843 586 ogłoszeń
 Notes
Mieszkania, pokoje, domy, działki, lokale - nieruchomości do wynajęcia i na sprzedaż
Ogłoszenia nieruchomości
Polecamy programy do obsługi Biur Nieruchomości

ASARI
Rozwiązania dla rynku nieruchomości

Jesteśmy liderem w tworzeniu oprogramowania dla rynku nieruchomości. Poznaj możliwości naszego programu.

Baza

Nieruchomości i klientów

Eksport ofert na portale

Najszybsze eksporty na rynku

Już po niecałej minucie Twoje ogłoszenia zostaną wysłane na portale. Otrzymasz także raport potwierdzający wysyłkę.

Obsługa inwestycji

Grupuj lokale i zarządzaj budynkami

Twórz inwestycje i ułatwiaj sobie zarządzanie jej lokalami. Obsługuj sprawnie osiedla, budynki wielorodzinne oraz te o przeznaczeniu komercyjnym.

Wydruki ofert

Materiały handlowe

Historia pracy

Z klientami i ofertami

Dopasowywanie

Klientów do oferty

Raporty i Analizy

Klientów i firmy

Finanse i rozliczenia

Transakcje zawsze pod kontrolą

W ASARI nie tylko rejestrujesz transakcje i wystawiasz faktury. Możesz także tworzyć schematy rozliczenia prowizji dla pracowników.

Znaki wodne

I stemple promocyjne

Prezentacje 360

Zwiedzanie 3d i filmy

Generowanie modułów

Sprawne dodawanie ofert

Potrzebujesz dodać wiele ofert o podobnych parametrach? Wystarczy, że określisz ich cechy wspólne, program zaś wykona resztę pracy.

Szukanie po mapie

Zaznacz i zobacz

Kalendarz

Planuj i realizuj cele

Edytor zdjęć

Wbudowany w program

Filtry

Wyszukiwania

Archiwum

Dokumentów

Własny układ pól

Definiuj swój sposób zarządzania danymi

Twórz własne pola przy nieruchomościach i przy klientach, a także ustawiaj ich kolejność ustalając własny styl pracy

MONITORPOŁĄCZEŃ
Zmień oblicze swojego telefonu!

ASARI Tracker - pierwszy telefoniczny monitor komunikacji z Klientami. Obsługuj wiele połączeń. Zapisuj kontakty. Twórz zamówienia. Dodawaj notatki. Pozyskuj Klientów. Zawieraj transakcje.

STRONYWWW
Daj się znaleźć w Internecie!

Internet to ważny kanał komunikacji z rynkiem. Posiadaj stronę zoptymalizowaną pod wyszukiwarki z nowoczesnym oraz czytelnym układ graficznym. Pozyskuj Klientów. Zawieraj transakcje.

www.asari.pl

22 830 72 40

dok@asari.pl


mediaRent

System mediaRent umożliwia zarządzania biurem nieruchomości z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej. Pozwala m.in. na:
- pełne zarządzanie ofertami wszędzie gdzie jest dostęp do internetu,
- możliwość dodawania do ofert zdjęć, plików (np. pdf, zip, doc itd),materiałów video, wirtualnych wycieczek,
- system udostępniany jest wraz ze stroną internetową posiadającą unikalną szatę graficzną, formularz kontaktowy, kalkulator opłat, zaawansowaną wyszukiwarkę, wyświetlanie plików wideo oraz wirtualnych wycieczek (bez konieczności odwoływania się do zewnętrznych serwisów), przesyłanie ofert znajomym, newsletter, formularz deklaracji woli nabycia i wiele innych,
- wydruki ofert pełne oraz przeznaczone na witrynę,
- wszelkie zmiany nanoszone w ofertach widoczne są bezzwłocznie na stronie internetowej,
- automatycznie tworzone prezentacje ofert,
- moduł do zarządzania na stronie internetowej materiałami tekstowymi, galeriami zdjęć, aktualnościami, bannerami i wieloma innymi elementami,
- wyświetlanie map na podstawie wpisanego adresu nieruchomości,
- statystyki pokazujące w formie graficznej ilość odwiedzin danej oferty z podziałem na dni,
- możliwość opisów nieruchomości w trzech językach,
- eksport ofert na wiodące portale oraz możliwość wymiany ofert z wybranymi biurami korzystającymi z mediaRent (nie ma konieczności dzielenia się ofertami z wszystkimi biurami),
- do umieszczanych w systemie zdjęć może być dodawany znak wodny,
- nielimitowana liczba stanowisk (łatwe zarządzanie użytkownikami z możliwością nadawania uprawnień),
- możliwość importu ofert z innych programów do zarządzania nieruchomościami,
- system CRM (kalendarz, zarządzanie klientami, notatki, wewnętrzne wiadomości do innych użytkowników systemu),
- wieczysta gwarancja i pomoc techniczna.

tel. 91 407 17 26, tel. 696 055 655,ul. Reymonta 5/1, 72-100 Goleniów www.media-rent.eu, biuro@media-rent.eu

nexporter

Nexporter to program, bez którego trudno wyobrazić sobie obecnie nowoczesne biuro nieruchomości. Zapewnia szybki i automatyczny eksport całej bazy ofert do nieograniczonej liczby serwisów ogłoszeniowych. Umożliwia prowadzenie ewidencji ofert nieruchomości, klientów i umów pośrednictwa. Ułatwia kontrolę pracy biura poprzez publikowanie statystyk pozyskiwania umów, statystyk klientów i ofert. Jest responsywny tj.działa również na urządzeniach mobilnych. Nexporter jest na bieżąco aktualizowany i dostosowywany do zmieniającej się rzeczywistości na rynku nieruchomości i mediów elektronicznych, stąd trudno sobie wyobrazić obecnie bez niego skutecznej walki z konkurencją.

Podstawowe funkcje nexporter.pl:

Zarządzanie biurem - Wygodna obsługa i zarządzanie bazą klientów i bazą ofert nieruchomości, intuicyjna obsługa oraz dostęp do wszystkich niezbędnych informacji w jednym miejscu, aktualne statystyki umów i ofert.

Eksport ofert - Automartyczne publikowanie ofert nieruchomości jednocześnie na wielu portalach, zarówno ogólnopolskich jak i lokalnych - bezcenna oszczędność czasu i eliminowanie pomyłek.

Analiza efektywności - Analiza bieżącej pracy biura nieruchomości. Prezentowanie aktualnych statystyk dotyczących pozyskiwania umów, ilości i rodzaju ofert, eksportów, czy alerty dot. wygasania umów, umożliwiają kontrolę i stabilny rozwój każdego biura.

Mobilność - Program działa responsywnie, co umożliwia korzystanie z niego również na tabletach i smartfonach. Masz dostęp do programu w dowolnym miejscu i cxzasie, również poza biurem.

Portale na wyłączność - Sieć własnych ogólnopolskich portali nieruchomości oraz sieć stu lokalnych serwisów ogłoszeniowych w największych miastach Polski.

Jasne zasady - Bez podpisywania papierowych umów. Prosta rejestracja i równie prosta i szybka rezygnacja z usług. Sam decydujesz czy korzystanie z Nexportera Ci się opłaca.

Pomoc techniczna - Mimo, że program jest intuicyjny i prosty w obsłudze, zapewniamy pomoc techniczną w każdej chwili, zarówno telefoniczną, poprzez chat online jak i email.

Zapraszamy do bezpłatnego testowania programu na nexporter.pl. Wystarczy dodać swoje oferty (pomożemy zaimportować je w razie potrzeby) i korzystać z pełni funkcjonalnego konta przez miesiąc. Po miesiącu jeśli nie zdecydujecie się Państwo na współpracę, dostęp do konta po prostu wygasa.

Nexporter sprawia że praca pośrednika staje się łatwiejsza i przyjemniejsza, stąd wierzymy że zostaniecie Państwo z nami na dłużej.

www.nexporter.pl
tel. 514705570

IMO

Program IMO wspomaga pracę biur pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, niezależnie od wielkości, poprzez kompleksowe usprawnienie pracy z ofertami nieruchomości i klientami oraz dostarczenie szeregu narzędzi wspomagających zarządzanie biurem, także wielooddziałowym. Program IMO jest częścią kompleksowej oferty dla biur nieruchomości, na którą składają się system IMOWEBSITE do tworzenia i zarządzania stronami internetowymi indywidualnymi i szablonowymi zintegrowane z programem IMO oraz IMOMLS - ogólnopolski system wymiany ofert między biurami korzystającymi z programu IMO.

Główne zalety programu IMO
• działa przez przeglądarkę internetową, dzięki czemu pośrednik nieruchomości ma dostęp przez Internet do bazy danych własnej agencji w każdym momencie i z dowolnego miejsca, (istnieje możliwość ograniczania dostępu poszczególnym agentom)
• nie wymaga instalowania na komputerze - wystarczy znać adres WWW programu, login i hasło,
• intuicyjność, program jest bardzo prosty w obsłudze, a co za tym idzie zmniejsza się czas potrzebny na wykonywanie podstawowych czynności i szkolenie nowo przyjętych pracowników,
• rozbudowane możliwości edycji oferty
• eksporty oferty na stronę www i do wszystkich portali branżowych zgłoszonych przez naszych klientów, obecnie blisko 70 portali z ogłoszeniami nieruchomości, eksporty odbywają się automatycznie, możliwość selektywnego wyboru portalu dla każdej oferty,
• importy bezpośrednich ofert i zapytań od klientów z portali domiporta.pl, oferty.net, gratka oraz systemu AMER,
• moduł CRM i kalendarz wspomagający zarządzanie relacjami z klientami i umawianie spotkań,
• filie - możliwość wspólnej pracy dowolnej liczby filii danego biura przy pełnym lub ograniczonym dostępie
• dostęp w czasie rzeczywistym do zawsze aktualnych danych dla dowolnej liczby pośredników pracujących w programie, wszystkie zmiany zapisywane w programie i zdarzenia np. wydruki, podgląd oferty, odbywają się w czasie rzeczywistym i są widoczne od razu dla wszystkich pozostałych agentów,
• dodawanie zdjęć bez żadnej ingerencji w ich format, program sam dopasowuje automatycznie rozmiar zdjęcia oraz umożliwia dodawanie znaków wodnych, edycję zdjęć, nakładanie pieczątek (oferta specjalna, 0% prowizji itp.),
• wydruk ofert w różnych układach do umieszczenia np. w witrynie
• funkcjonalne filtry wyszukiwania – filtry: podstawowy i zaawansowany,
• kojarzenia klientów i ofert
• rozbudowane statystyki m.in. statystyki z pracy agentów – raport z działań wykonanych przez pośrednika umożliwiający ocenę jego pracy, statystyki z aktywności danej oferty - kiedy, ile razy, komu pokazywana była oferta, na jakie portale jest wysyłana, czy eksporty zawsze się udają, czy są przestoje po stronie portali,
• uprawnienia, ponad 100 uprawnień daje możliwość stworzenia dowolnej ilości poziomów dostępu do programu oraz dostosowanie programu do pracy każdego biura indywidualnie
• zgodność z wymaganiami GIODO
• wpływ na rozwój programu poprzez system zgłoszeń sugestii – nasz program jest rozwijany na podstawie sugestii od jego użytkowników, istnieje możliwość rozbudowy programu na indywidualne zamówienie (wydruki i inne elementy),
• wsparcie techniczne mailowo i telefonicznie oraz możliwość przeprowadzenia szkoleń zdalnych i w biurze Klienta
• bezpieczeństwo – serwery ulokowane w profesjonalnym centrum danych z 24 godzinną opieką administratorów, codzienne kopie bezpieczeństwa, firewalle, szyfrowanie danych kluczem 256 bitowym i inne zabezpieczenia zgodnie z zaleceniami audytu infrastruktury serwerowej wykonanego przez najlepszych specjalistów w Polsce,
• wymiana wybranych ofert na wyłączność i otwartych z innymi biurami korzystającymi z programu IMO poprzez system IMOMLS dostępny z poziomu programu IMO
• TYLKO U NAS WSZYSTKO W CENIE!!! – tylko nasz program ma w jednej cenie wszystkie funkcjonalności, nielimitowaną ilość miejsca na serwerze, bezpłatne eksporty z programu na wszystkie portale i stronę www

www.imo.com.pl
imo@imo.com.pl

Producent: Possible Sp. z o.o.
Biuro Obsługi Klienta Warszawa
ul. Pabianicka 26 lok. 2
04-219 Warszawa
tel. +48 (22) 212-88-37
tel. kom. 506-726-874

Biuro Obsługi Klienta Toruń
ul. Zbożowa 180
87-100 Toruń
tel. +48 (56) 475-44-79

Dział Techniczny/Pomoc dla klientów
tel. +48 (22) 203-62-03
pomoc@imo.com.pl

Galactica Virgo - oprogramowanie dla biur nieruchomości

UWAGA- program GALACTICA VIRGO spełnia wymagania GIODO- potwierdzają to nasi Klienci, którzy pozytywnie przeszli kontrolę GIODO.

Virgo to wielomodułowa aplikacja internetowa, najważniejsze jej cechy to:

- rozbudowane opisy ofert i poszukiwań,
- pełna integracja z rozbudowaną, wielojęzyczną stroną internetową biura, prezentacja na WWW ofert wprowadzanych do systemu w czasie rzeczywistym,
- możliwość wprowadzania inwestycji deweloperskich z zagnieżdżonymi w nich pojedynczymi ofertami,
- moduł eksportu ofert do ponad 30 portali ogłoszeniowych,
- integracja systemu z pocztą e-mail - definiowanie i obsługa skrzynek z poziomu programu,
- moduł wewnątrz systemowej poczty do komunikacji pomiędzy agentami biura,
- obszerne dzienniki zdarzeń dla ofert, wiadomości, klientów - menedżer ma wgląd i pełną kontrolę nad działaniami podwładnych,
- rozbudowany system uprawnień,
- rozbudowany terminarz z możliwościami nadawania zadań sobie lub podwładnym, rejestracji dowolnych zadań i notatek przypominających,
- moduł aplikacji działającej on-line na urządzenia mobilne (telefon, palmtop),
- moduł map lokalizacyjnych zintegrowany z bazą ofert, prezentacje na mapach (widok mapy fizycznej lub zdjęć satelitarnych),
- moduł finansowo-raportowy,
- wewnętrzny FotoEdytor, automatycznie dopasowujący zdjęcia (umożliwiający korektę fotografii),
- FloorManager - rysowanie planu pomieszczeń i dodanie go do oferty,
- moduł prezentacji ofert na monitorach wielkoekranowych,
- automatyczne kojarzenie ofert i klientów oferujących i poszukujących,
- obsługa wielooddziałowych agencji i sieci,
- Preoferty - umożliwia wprowadzanie ofert potencjalnych (bez umów z klientami) oraz późniejsze przekształcenie ich do ofert aktywnych,
- możliwość zawieszania ofert/poszukiwań na wymagany czas, oraz czasowe przekazywanie ofert innym agentom
- wysoki poziom bezpieczeństwa pracy - dane przechowywane na zabezpieczonych serwerach podpiętych pod najszybsze łącza w Polsce,
- możliwość pracy z każdego miejsca na świecie, wystarczy dostęp do Internetu,
- obsługa wielu języków, możliwość swobodnego tłumaczenia na dowolny język,
- Wydruki na gablotkę i dla klienta, wiele formatów wydruków, możliwość definiowania nowych, możliwość zamówienia dedykowanych,
- nowoczesna aplikacja wciąż rozwijana o nowe pomysły,
- aktywny serwis i opieka nad bazami ze strony administratorów,
- repozytorium plików i wiele innych,

Skontaktuj się z biurem, aby otrzymać wersję demonstracyjną aplikacji:

kontakt@galactica.pl
Producent: Galactica Sp. j.
Tel.: +48 52 552 45 29
Kom: 791 509 296

http://virgo.galactica.pl/

LocumNet Desktop

LocumNet Desktop jest programem bardzo przyjaznym, nowoczesnym i profesjonalnym. Program ten dla normalnej pracy nie wymaga połączenia z Internetem. Połączenie takie jest tylko chwilowo potrzebne, aby przesłać oferty do systemu MLS.

Wygoda pracy w programie wynika z następujących jego cech:

* Możliwość bardzo szybkiego a zarazem bardzo szczegółowego opisania oraz wyszukania nieruchomości.
* Szybka i łatwa edycja i zamieszczanie zdjęć oraz ich przystosowanie do Internetu.
* Zawiera pełny słownik podziału administracyjnego kraju z funkcją szybkiego wyszukiwania.
* Możliwość wysyłania e-maili w HTML wraz ze zdjęciami do klientów bezpośrednio z programu.
* Rozbudowany i praktycznie automatyczny moduł realizacji oferty i pracy z klientem.
* Pełna kartoteka współpracujących firm, z możliwością szczegółowego wyszukiwania.

Oprócz wielu standardowych funkcji zawartych w programach do obsługi biura program zawiera szereg bardzo interesujących możliwości:

* Pełna kompatybilność (wysyłanie oraz pobieranie) z systemami MLS opartymi o platformę LocumNet.pl, z możliwością dostosowania do praktycznie każdego systemu MLS.
* Możliwość exportu ofert do praktycznie każdego serwisu ogłoszeniowego.
* Możliwość wymiany wszystkich ofert wraz ze zdjęciami (nie tylko tych na wyłączność) w grupie biur.
* Możliwość automatycznej aktualizacji własnych ofert na własnej stronie www.
* Możliwość wizualizacji ofert z systemu MLS na własnej stronie www.

Program LocumNet Desktop to program do obsługi biura agencji nieruchomości umożliwiający pracę z klientami i ofertami w biurze. Program ten oparty jest ściśle na platformie bazodanowej LocumNet i cechuje się najwyższą jakością.
LocumNet Desktop został stworzony w technologii "Windows" co oznacza że na głównym komputerze w biurze, tym najszybszym należy dokonać instalacji typu "Serwer" a na pozostałych stanowiskach pracy w biurze należy dokonać instalacji typu "Klient". Program ten zainstalować można na systemach operacyjnych Windows 98, NT, 2000 i XP (Home i Professional).

NetMedia S.A.
02 - 625 Warszawa
ul. Woronicza 15
tel. 022 567 31 80

info@locumnet.pl
www.programy.locumnet.pl

Agencja3000

Agencja3000 - to pierwszy w pełni zintegrowany z Internetem program bazodanowy wspomagający pracę nowoczesnego biura obrotu nieruchomościami. Zaprojektowany w oparciu o doświadczenia zdobyte podczas ośmiu lat ścisłej współpracy z pośrednikami jest wyposażony w szereg zaawansowanych rozwiązań technicznych i funkcjonalnych niespotykanych dotąd w innych programach dostępnych na polskim rynku.

Nowoczesne rozwiązania techniczne programu Agencja3000 to m.in.:

* Możliwość pracy zdalnej
Aby pracować na programie wystarczy jedynie dostęp do internetu i jego instalacja na komputerze. Praca może się odbywać np. na laptopie podłączonym do sieci poprzez komórkę lub na komputerze w kafejce internetowej z programem przyniesionym na pendrive.
* Automatyczny eksport do otodom.pl i innych portali ogłoszeniowych (np. oferty.net, trader, gratka itp.)
* Automatyczny import ofert z Internetu
* Praca w sieci agencji ? współpraca pomiędzy agencjami (bank ofert)
* Personalizacja ustawień programu
Możliwość dowolnej aranżacji programu przez użytkownika zgodnej z jego indywidualnymi preferencjami (układ i wielkość okien, wielkość i kolejność tabel, wygląd list, etc.).
* Wszechstronne zarządzanie ofertami np.
o Elastyczny podział na działy
o Możliwość dodawania oferty w wielu działach
o Pełna historia pracy z ofertami
o Ewidencjonowanie (historia) zmian w ofercie
o Ewidencjonowanie (historia) zdarzeń powiązanych
o Zaawansowane system filtrowania i sortowania danych
o Zapisywanie indywidualnych ustawień filtrów i grup ofert
* Rozbudowane raporty dla klientów i inne wydruki
* Wszechstronny monitoring pracy
o Zaawansowany system konfiguracji i kontroli uprawnień
o Monitorowanie logów (śledzenie czynności wykonywanych w programie przez użytkowników)
o Automatyczne blokady / alarmy
o Przydzielanie i zmiana opiekunów ofert
o Podział uprawnień na związane z obiektami dodanymi przez danego agenta i przez pozostałych pracowników
* Elastyczność programu i automatyczne aktualizacje
* Praca w dwóch systemach ( Windows i Linux)

Program Agencja3000 otwiera nowe możliwości zarówno przed właścicielami/kierownikami biur jak i przed korzystającymi z niego pośrednikami.

Agencja3000

Więcej informacji na stronie www.agencja3000.com

Real Estate Software Sp. z o.o.
ul. Rakowiecka 36/341
00 - 532 Warszawa
02-220 Warszawa
tel. 022 848 40 65

UniaNet

Program UniaNet powstał na przełomie lat 1997/1998 jako podstawowe narzędzie pracy pośrednika w obrocie nieruchomościami.
Został stworzony przez pośredników i dla pośredników. Nie obeszłoby się bez olbrzymiego nakładu pracy programistów, którzy ideę specjalistów od obrotu nieruchomościami przekształcili w sprawny, niezawodny i ergonomiczny system informatyczny.

Program przez cały czas rozwija się dzięki radom i sugestiom jego użytkowników, którzy na bieżąco reagują na potrzeby ciągle zmieniającego się rynku oraz programistom, którzy dbają, aby zastosowane rozwiązania i technologie informatyczne były na najwyższym poziomie.
Obecnie korzystamy z trzeciego programu, jeżeli chodzi o bazę danych, wersji do tej pory było już kilkadziesiąt, a aktualna nie jest ostatnia.
Pracujemy nad kolejnymi zmianami ze szczególnym nastawieniem na większą integrację z Internetem.
Aplikacja zawiera funkcję Eksport XML która umożliwia wysyłanie ofert do wszystkich wiodących internetowych portali ogłoszeniowych.

Centralny System Komputerowy s.c.
ul. Wejnerta 21/23 lok. 8
02-619 Warszawa
Tel: 501 310 304
Tel2: 501 724 094
E-mail: unianet@unianet.pl

eMakler

Moje biuro nieruchomości.

Bez względu na wielkość praca biura nieruchomości to działalność wymagająca dynamicznego działania oraz szerokiej wiedzy od pośrednika. Aby obsługiwać procesy komunikacji, nadzorować oferty oraz bezpiecznie i wydajnie zarządzać relacjami z klientem każde biuro potrzebuje nowoczesnej technologii.

Połączenie Państwa profesjonalizmu oraz kilkunastoletniego doświadczenia firmy KOMAKO daję Wam przewagę w postaci programu eMakler. Nasz program jest wynikiem wieloletniej pracy, ciągłego udoskonalania oraz nowoczesnych technologii jakie daje np. Microsoft Silverlight 4.

Dlaczego eMakler ?

eMakler nowoczesny i zintegrowany system do obsługi biur nieruchomości, który „rozumie” Internet. KOMAKO proponuje eMaklera Nieruchomości, który jest:

- Kompletnym programem biura nieruchomości o różnej wielkości
- eMakler Srebrny dla mniejszych biur
- eMakler Złoty – system zarządzania relacjami z Klientem dla większych i dynamicznych biur pośrednictwa
- Zintegrowanym serwisem WWW biura nieruchomości
- Spójną składnicą treści internetowej dla celów marketingowych i organizacyjnych
- Bramą do systemów wymiany ofert – systemów MLS
- Miejscem zarządzania wyróżnieniami ofert na portalach ogłoszeniowych

eMakler jako inteligentna aplikacja jest zaufanym narzędziem w codziennej pracy każdego pośrednika dzięki następującym funkcjom:

- Podział na oferty podażowe: sprzedaży i wynajmu oraz oferty popytowe: kupna i najmu
- Zapewnienie centralnej bazy Klientów
- System CRM (System Zarządzanie
- Wsparcie organizacji i kontroli pracy maklerów poprzez podpowiedzi zadań "do wykonania" oraz nadawanie ról poszczególnym użytkownikom

KOMAKO Sp. z o.o.
ul. Mieszka I-go 82/83
71-011 Szczecin
Bezpłatna infolinia: 800 109 509
e-mail: komako@komako.pl
http://program-dla-nieruchomosci.pl

CRONIKA Centralny Rejestr Ofert Nieruchomości

CRONIKA Centralny Rejestr Ofert Nieruchomości to kompleksowy system informatyczny dedykowany pośrednikom i agencjom nieruchomości, deweloperom, rzeczoznawcom majątkowym, a także podmiotom, które chcą wejść w obrót na rynku nieruchomości. Głównym zadaniem programu jest usprawnienie i zautomatyzowanie pracy podmiotów funkcjonujących w branży nieruchomości poprzez rozwiązanie problemów wynikających m.in. z szumu informacyjnego i konieczności czasochłonnego weryfikowania powielonych ogłoszeń. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom informatycznym program jest całkowicie responsywny, a dostępność z poziomu strony internetowej sprawia, że korzystanie CRONIKI wymaga jedynie urządzenia z dostępem do Internetu oraz przeglądarką internetową. W przyszłości przewidziane jest przystosowanie systemu do urządzeń mobilnych, tj. smartfonów i tabletów.

Funkcjonalności programu oraz jego budowa  dostosowane są do każdej z grup klientów:

1. Pośrednicy

Program posiada funkcjonalności kluczowe dla pracy pośrednika w obrocie nieruchomościami. Organizuje pracę biura oraz pracę agentów działających pod nadzorem pośrednika, umożliwia zarządzanie czasem dzięki kalendarzowi oraz zarządzanie korespondencją. Funkcjonalności te stanowią integralną część programu, niezależną od wykupywania dodatkowych abonamentów.

2. Deweloperzy

Platforma stanowi wsparcie dla deweloperów, którzy oferują swoje mieszkania na rynku pierwotnym. Dzięki programowi mają oni dostęp do tych samych baz, co pośrednicy. Ich oferty mogą także być włączone w sieć sprzedaży pośredników.

3. Klienci

Obszar, który pozwala pozyskiwać klientów nie będących jeszcze w systemie. Dzięki niemu mogą oni w prosty sposób zgłosić chęć podjęcia współpracy z pośrednikiem czy agencją. Obszary współpracy obejmują: sprzedaż, kupno, wynajem nieruchomości.

4. Doradcy nieruchomości i rzeczoznawcy majątkowi

Obszar dedykowany osobom i firmom, które działają na rynku nieruchomości, i potrzebują do swych działań bardziej szczegółowych informacji obejmujących np. ceny transakcyjne, ceny ofertowe odpowiednio zagregowane. Umożliwia zakupienie pożądanych raportów, zestawień czy danych o obrocie nieruchomości. 

Zakres użytkowników może być rozszerzony o osoby fizyczne włączające się do obrotu na rynku nieruchomości.

Na szczególną uwagę zasługuje Moduł: System Wymiany Poszukiwań, będący absolutnie bezkonkurencyjną funkcją, stanowiącą uzupełnienie SWO. Moduł SWP umożliwi dzielenie się zapytaniami dotyczącymi poszukiwanych nieruchomości pomiędzy pośrednikami z różnych regionów kraju, dzięki czemu zwiększone zostają możliwości pośredników w zakresie obsługi klientów oferujących nieruchomość. 

Integralną funkcją systemu CRONIKA będzie Rejestr Cen Transakcyjnych służący pośrednikom, rzeczoznawcom majątkowym, doradcom ds. nieruchomości oraz osobom fizycznym włączającym się w obrót na rynku nieruchomości (sprzedaż, kupno, wynajem). Umożliwi on zgromadzenie oraz przetwarzanie informacji na temat realnych wartości rynkowych poszczególnych obiektów. Dzięki temu możliwe będzie osiągnięcie przez nieruchomość lepszej ceny, skrócenie czasu przeprowadzania transakcji oraz wiarygodniejsza wycena.  

Kontakt: 

Inwestycje MSW Sp. z o.o. 

Siedziba Biura:

Ul. Drużynowa 3

02-590 Warszawa

Czynne: pon.- pt. 9.00-17.00

e-mail: biuro@cronika.pl

tel. (22) 299 59 75

fax (22) 465 88 93

http://www.cronika.pl